0(533) 518 34 50

Polonezköy ’ün gerek el değmemiş ormanları, çam ağaçlarıyla çevrili, meyve ağaçlarının nefis kokuları, organik yetişen sebze ve süt ürünlerinin bir arada olması, bölgenin cazibesini artırmaktadır. Sıkıcı iş toplantıları, alışılagelmiş kurumsal organizasyonlar, kapalı salonlarda yapılan etkinlikler, çalışan motivasyonuna artık katkı sağlamamaktadır.

Kurumsal firma yöneticilerinin bunu fark etmesi ve çözüm olarak Polonezköy ‘ü tercih etmeye başlamaları çok uzun sürmedi. Birbirinden farklı organizasyon yapılabilen mekan alternatiflerini, güvenli, hijyenik ve kurumsal kalitede sunmamız ise tercih edilen mekan kimliğimizi oluşturdu.

Turizm firma kimliğimizle, kurumsal organizasyonlardaki tüm deneyimlerimizi ve mutlak müşteri memnuniyeti birikimlerimizi, yeni organizasyon mekânımız Likapa Country ’de siz değerli yönetici ve çalışanlarınız için üretiyoruz.

Planladığınız organizasyonlarınızda, kaliteli servislerimiz, teknik ekipman yeterliliğimiz, deneyimli şeflerimiz ve servis personellerimizin mutluluğunuz için çalışacağından şüpheniz olmasın.

Polonezköy kurumsal organizasyonlarınız için detaylı bilgi ve yerinde ziyaretiniz için müşteri temsilcilerimiz çağrılarınız bekliyor.

Benzer Yazılar

Polonezköy Düğün Bahçeleri
Düğün Bahçelerimizde birbirinden farklı konseptleri sizin için hazırladık.
Polenezköy Kır Düğünü Mekanı
Polenezköy Kır Düğünü Mekanı alternatifleri arasında Likapa Country tercih ediliyor.
Polonezköy Kurumsal Organizasyonlar
Kurumsal Organizasyonları Daha Eğlenceli Etkinliğe Dönüştürebilirsiniz.