0(533) 518 34 50

Polonezköy Kır Düğünleri

Polonezköy, bulunduğu konum ve doğanın tüm zenginliklerini bir arada sunma avantajlarıyla, Kır düğünleri ve kurumsal etkinlikler için tercih edilmeye başlanan, İstanbul Beykoz’da bulunan bir bölgedir. Metropolün yoğunluğundan kaçmak, stresten arınmak ve kısa bir süre için de olsa nefes alabilmek için, şehir merkezine yakınlığıyla son dönemlerde tercih edilen ve yeni tesislerin açılmasıyla da alternatif organizasyonların merkezi haline geldi.

Polonezköy Kır Düğünleri mekânlarının artış göstermesinin en büyük nedeni, doğanın tüm cömertliğiyle, çiftlerin yoğun olarak tercih ettikleri kır konseptlerindeki talepler olarak gösterilebilir.  Likapa Country, Polonezköy Kır Düğünleri taleplerinde, gerek kolay ulaşılabilir konumu, gerek sunulan hizmetlerdeki kalite ve turizm firma kimliğinin sunduğu avantajlarla çiftlerin tercihlerinde ilk sırayı alır.

Birbirinden farklı 3 bahçesiyle, hem Polonezköy Kır Düğünü tercihlerinde beklentilerin üzerinde servisler üretilirken, kurumsal organizasyonların düzenlenebildiği, üst düzey hizmet kalitesinin karşılandığı mekân özelliğine sahibiz. Kurumsal organizasyonlardaki servis kalitemizle, organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz, prodüksiyon, ışık ve ses hizmetleri ile catering servislerini tek sözleşmeyle karşılayabiliyoruz.