0(533) 518 34 50

Polonezköy Kahvaltı

Doğanın eşsiz güzellikleri ve çam ormanlarının renk cümbüşünün kalbinde, gerek kurumsal, gerek bireysel organizasyonlarınız için düzenleyeceğiniz kahvaltı organizasyonlarınız için unutulmaz kalitede servis ve tatlar sunuyoruz.

Kahvaltıda sunduğumuz ürünlerin tamamını, bölgedeki üreticilerden temin ediyoruz. Tamamen iyi tarım uygulamalarıyla doğal üretilen, süt ve süt ürünleri, yumurta, sebze ve meyvelerin tadına doyamayacaksınız.

Kahvaltı organizasyonlarınızda, bireysel yada kurumsal etkinlikler çerçevesinde, çocuklar için geniş oyun alanları, hijyenik lavabolar, geniş otopark alternatifleri ve güvenli ortamıyla mutlu zaman geçirebileceğiniz Likapa Country’e bekliyoruz.

Turizm işletmecilik kimliğimizle, yüzlerce kurumsal firmaya, binlerce aileye, unutamayacakları tatlı anılarla dolu kahvaltı organizasyon servisleri sunduk. Deneyimli şeflerimiz ve mesleki eğitimli personellerimizle, kahvaltı tatlarında damak keyfinizde hitap edecek ve mutlaka unutulmaz anılar bırakacak servisler üretiyoruz.