0(533) 518 34 50

Polonezköy kır düğün mekân alternatifleriyle, birbirinden şık düğün bahçelerimizi yerinde görerek karar vermenizi öneriyoruz. Bulunduğu konum itibariyle ulaşım olanakları, 3 farklı düğün bahçesinde sunulan farklı konsept tasarımlarına bayılacağınıza inanıyoruz. Bunun için düğün bahçelerimizi yerinde görerek karar vermeniz için sizleri kahve içmeye davet ediyoruz.

Çiftlerimizin düğün organizasyonlarında ihtiyaç duyacakları tüm servisleri tek noktadan karşılayabilme avantajları, organizasyonun büyüklüğü ve bütçesine göre sunduğumuz alternatifleri mutlaka incelemek için bizleri ziyaret etmelisiniz.

Polonezköy düğün bahçelerimizi yerinde ziyaret ederek kara veren çiftler için özel indirimli paketlerimiz ve düğün organizasyonlarında sunduğumuz hediyelerimiz için müşteri temsilcilerimizle görüşmenizi öneriyoruz.

Polonezköy düğün bahçelerini görmek için bizleri ziyaret etmek sizler içinde çok hoş anılara dönüşebilir. Şehrin stresinden uzak güzel bir gün geçirmek ve bahçelerimizi yerinde görerek karar vermemeniz için bir neden yok.

Benzer Yazılar

Polonezköy Düğün Bahçeleri
Düğün Bahçelerimizde birbirinden farklı konseptleri sizin için hazırladık.
Polenezköy Kır Düğünü Mekanı
Polenezköy Kır Düğünü Mekanı alternatifleri arasında Likapa Country tercih ediliyor.
Polonezköy Kurumsal Organizasyonlar
Kurumsal Organizasyonları Daha Eğlenceli Etkinliğe Dönüştürebilirsiniz.