0(533) 518 34 50

Özel Organizasyonlar

Likapa Country, farklı konseptlerde 3 organizasyon bahçesiyle, düğün, nişan ve özel gün organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz birbirinden avantajlı mekân alternatiflerine sahiptir. Turizm işletme firma kimliğimiz, sahip olduğumuz eğitimli kadromuz ve deneyimlerimizle, gerek bireysel gerek kurumsal organizasyonlarınız için profesyonel servisler üretiyoruz.

Bireysel organizasyonlarınız arasında, düğün, nişan, nikah, doğum günü ve özel partileriniz için birbirinden farklı konseptlerde alternatifler sunuyoruz. Organizasyonlarınızın büyüklüğüne göre servis üretebilen alt yapımızla mutlak memnuniyet üretmeye devam ediyoruz.

Tercih edilme nedenlerimiz arasında, ürettiğimiz profesyonel servislerimiz, bahçelerimizin konumu, güvenlik ve doğal güzellikleri bir arada sunması olarak sayabiliriz.

Kurumsal firma organizasyonlarınız için gerek teknik ekipman, gerek profesyonel prodüksiyon ve catering hizmetlerimizle tüm beklentilerinize tek noktadan karşılayabilme avantajları sunuyoruz. Müşteri temsilcilerimizle görüşerek özel organizasyon referanslarımız ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.