0(533) 518 34 50

Narlı Bahçe

Likapa Country Narlı Bahçe, ağırlıkta ahşap vintage süslemelerin kullanıldığı, 350 kişi kapasitesiyle Polonezköy kır düğünü ve kurumsal organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz bahçelerimizdendir. Nar ağaçlarıyla bütünleşen mekân konsepti, bereket simgesi olan objelerin ağırlıkta kullanıldığı 4 bayan 4 erkek lavabosu, geniş bir gelin odasının olduğu, ferah mekân avantajlarının sunulduğu bahçemizdir.

Narlı Bahçe, Polonezköy ormanlarının tüm büyüleyici renkleri arasında, çam ağaçlarının enfes kokusu ve başta nar ağaçlarıyla çevrili meyve ağaçlarının arasında, misafirlerinize unutamayacakları görsel bir şölen için tasarlandı. Misafirlerimiz için geniş kapasiteli otoparklarımız, vale servislerimizle, misafirlerinizin özel hissedecekleri hizmetler üretiyoruz.

Bahçemizde, düğün ve kurumsal organizasyonlarda ihtiyaç duyulabilecek, ışık ve ses çözümleri,  catering hizmetleri, prodüksiyon ve mekan dekorasyon hizmetleri profesyonel olarak sunulmaktadır. Polonezköy, kır düğünü ve etkinlik mekânları arasında, gerek yoğun orman arazisinin merkezindeki konumu, gerek turizm firma kimliğimizle sunduğumuz profesyonel servislerimizle, mutlak memnuniyet üretmeye devam ediyoruz.