0(533) 518 34 50

Limonlu Bahçe

Likapa Country Limonlu Bahçe, 500 kişilik kapasitesiyle misafirlerinize, organizasyonlarınızda ferah mekân avantajı sunuyor. Bahçemizin dekorasyonunda ağırlıklı olarak, sarı, yeşil ve beyaz süslemeler kullanıldı. Bahçemiz, Limon ağaçlarıyla çevrili ferah bir mekân konseptiyle siz değerli çiftlerimizi, doğanın tüm güzellikleriyle karşılayacak. Polonezköy ormanlarının kalbinde, doğanın eşsiz renk ve kokuları arasında, düğün organizasyonlarınızı profesyonel hizmetlerimizden yararlanarak misafirlerinize de unutamayacakları anlar yaşatabilirsiniz.

Beyaz tüllerin uçuştuğu bahçemizde, konsept dekorasyonunuzu kendi beklentilerinize göre şekillendirebilirsiniz. Yapay göletimizde, su üzerinde yüzen nilüfer çiçeklerinin büyüsüne kapılacak, düğün albüm çekimlerinizde eşsiz görsellere sahip olacaksınız. Misafirlerimiz için geniş kapasiteli otoparklarımız, vale servislerimiz, bahçemize ait tamamen hijyenik, 4 bayan 4 adette erkek lavabolarıyla, misafirlerinizin özel hissedecekleri hizmetler üretiyoruz.

Bahçemizde, düğün ve kurumsal organizasyonlarda ihtiyaç duyulabilecek, ışık ve ses çözümleri,  catering hizmetleri, prodüksiyon ve mekan dekorasyon hizmetleri profesyonel olarak sunulmaktadır. Polonezköy, kır düğünü ve etkinlik mekânları arasında, gerek yoğun orman arazisinin merkezindeki konumu, gerek turizm firma kimliğimizle sunduğumuz profesyonel servislerimizle, mutlak memnuniyet üretmeye devam ediyoruz.