0(533) 518 34 50

Kurumsal Etkinlikler

Polonezköy ormanlarının kalbinde, bol enerji alabileceğiniz temiz havası, çam ve meyve ağaçlarının enfes kokuları arasında kurumsal etkinliklerinizi düzenleyebileceğiniz Likapa Country, organizasyon mekânlarıyla, alışılagelmiş etkinliklerin farkını yaşayın.

Sıradan kurumsal etkinlik organizasyonları yerine, metropolün sıkıcı ve stres yüklü atmosferinden uzaklaşmak ve çalışanlarınıza enerji depolayabilecekleri alternatifler sunabileceğiniz mekân alternatifi sunuyoruz. Turizm işletmecilik kimliğimizin oluşturduğu profesyonel servis kalitemiz ve kurum kültürüne uyumlu hizmetlerimizle mutlak memnuniyet üretiyoruz.

Kurumsal organizasyonlarınız arasında, bayi toplantıları, şirket yemekleri, özel gün ve gece organizasyonları, gala yemekleri ve daha bir çok organizasyon ve etkinlik için, profesyonel servislerimiz ve kaliteli hizmetlerimizle sizleri ağırlamak için bekliyoruz.

Kurumsal etkinliklerinizde, özellikle çalışanlarınızın, aileleriyle birlikte ağırlayabileceğimiz, geniş mekan alternatiflerimiz için, müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.