0(533) 518 34 50
Hakkımızda

Likapa Country, Likapa Garden ve DEC-ART işletmelerinin ortak kuruluşu olarak, Polonezköy ’de 2019 yılında hizmet vermeye başlayan yeni, kır düğünü ve etkinlik mekânı olarak tasarlanan, tescilli markasıdır. Şirket kurucularının uzun yıllara dayanan turizm işletmeciliği deneyimiyle, kır düğün konseptlerinde, kişiye özel düğün organizasyonlarıyla, mutlak memnuniyet üretmeye devam ediyor. Likapa Country, çiftler için büyük önem taşıyan düğün organizasyonlarında, catering servisleri, düğün ışık ve ses hizmetleri ve prodüksiyon hizmetleri ile tek noktada tüm servisleri sunabilme avantajlarına sahiptir.

Likapa Country ’da,  rengârenk çiçeklerle süslenmiş, yemyeşil bir orman vadisi içinde, meyve ağaçlarıyla çevrilmiş, kuş cıvıltıları arasında büyülü bir dünyaya sürüklenmiş hissedeceksiniz. En mutlu gününüz için tüm detayların düşünüldüğü ve misafirlerinize en iyi şekilde kaliteli servislerimizle mutlak memnuniyet odaklı hizmet üretildiği bir mekâna davetlisiniz.

Likapa Country, Polonezköy ‘de, yemyeşil ormanlarla kaplı doğanın kalbinde olmanın avantajını, çiftler için hazırladığı birbirinden farklı, üç kır düğünü mekânında sunuyor. Üç farklı konseptte, 350-500 ve 1000 kişilik açık alan kapasiteleri ve sektörel eğitim almış güleryüzlü profesyonelleriyle, kır düğünü, nişan, kokteyl, kına gecesi, sünnet, kurumsal toplantılar, iftar yemekleri, açık büfe kahvaltı ve zengin menü çeşitleri ile kurumsal ve bireysel tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz ferah bir alana sahiptir.

Doğanın eşsiz yeşili, çam ve meyve kokularının vadisinde yer alan Likapa Country, kurumsal organizasyonlarınız için de büyük fırsatlar sunuyor. Geniş ve hijyenik piknik alanlarımızda, tanıtım toplantılarınız ve kahvaltı organizasyonlarınız için, tamamı bölgede yetişen ve yerel üreticilerden tedarik ettiğimiz lezzetli ve sağlıklı organik ürünlerle hazırladığımız menülerimizi, misafirlerinizin beğenisine sunuyoruz. Şirket piknikleri, brunchları ve toplantılarınızı, outdoor aktiviteleriyle süsleyebileceğiniz geniş ve ferah bahçelerimizde, çalışanlarınız ve misafirleriniz, çok özel ve çok mutlu hissedecek.

Likapa Country, uzun yıllara dayanan sektörel deneyimin oluşturduğu, kalite güvencesi, şık sunumları ve kusursuz hizmet anlayışıyla, kurumsal organizasyonlarınız ve düğün organizasyonlarınızda, uzman etkinlik danışmanları ve deneyimli şefleriyle, mutlak müşteri memnuniyeti üretmeye devam ediyor.